Par Mums

Par ID Grāmatvedis

ID Grāmatvedis ir dibināts 2015. gadā un piedāvā plašu grāmatvedības pakalpojumus klāstu, kā arī konsultācijas un grāmatvedības politikas risinājumus. Uzņēmumā strādā speciālisti ar 13 gadu pieredzi industrijā.

ID Grāmatvedis tika dibināts ar mērķi nodrošināt augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus, jo paši uzņēmuma dibinātāji ir saskārušies ar problēmu, ka izpaliek augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumi. Saskaroties ar šādu pieredzi, ID Grāmatvedis dibinātāji nolēma ņemt iniciatīvu savās rokās un nolēma paši “apgūt grāmatvedību”. Kompānijas komanda uzskata, ka grāmatvedība nav tikai dokumentu post factum apstrāde, bet arī dažādi juridiskie aspekti un likumu izpratne, kas ir cieši saistīti ar grāmatvedību. ID Grāmatvedi ir izveidojuši divi juristi un  grāmatvedis, kas komandā darbojas jau daudzus gadus. 

Ar Ko Atšķiras ID Grāmatvedis

ID Grāmatvedis ir strādājis ar dažādiem klientiem, un mums ir plaša pieredze, palīdzot klientiem atrisināt viņu problēmas. Mēs esam palīdzējuši  gan dibināt uzņēmumus, gan kontaktēties klientiem ar Valsts Ieņēmumu dienestu un Valsts Darba inspekciju, gan arī palīdzējuši uzņēmumiem neveiksmīgu  saimniecisko darbību likvidēšanā. 

ID Grāmatvedis strādā gan ar lieliem uzņēmumiem – gan maziem uzņēmumiem, visā Latvijas teritorijā atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Mēs apkalpojam gan klientus, kuriem nav personāla, gan arī klientus, kuriem ir no 1 līdz 90 darbavietu uzņēmumā. 

ID Grāmatvedis galvenās vērtības ir individuāla pieeja katram klientam, kā arī augsta kvalitāte visos servisos un pakalpojumos, ko mēs piedāvājam. Mums ir svarīgi atrast labāko risinājumu katram no mūsu klientam un palīdzēt tiem atrast veidu, kā veiksmīgi attīstīt savu uzņēmumu.

Ja vēlies uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem vai pieredzi, sazinies ar mums: